מה לארוז לבית החולים?

בשעה טובה, 3 מחברותי הטובות נמצאות בסוף ההריון (כולן עם בן!!!) והשאלה מה לארוז לבית החולים חוזרת בכל מפגש… ועל כן החלטתי לכתוב פעם אחת ולשלוח לכולן… מלבד הדברים הרגילים שמופיעים בכל הרשימות אני רוצה להמליץ, מניסיוני האישי כמובן, על כמה מוצרים שיכולים להציל חיים!!! (כן, כן, החיים של הבעל שאשתו סובלת ומוכנה להרוג את כל מי שבאיזור ולא עוזר לה :) )

ולענייננו:

  1. רפידות ג'ל מתקררות ומתחממות לחזה… זה הדבר החשוב ביותר מבחינתי, מיד שהחלב מתחיל לעלות, הרי שלי לפחות היה גודש מטורף ולא עזרו הכרובים/ רפידות עם אלכוהול/ מקלחת חמה ו"סחיטה" של השד… כל כך כאב לי!!! עד שנתקלתי ברפידות הללו… הרפידות טובות לכל אורך תקופת ההנקה, מחממים אותן על מנת שזרימת החלב תהיה טובה יותר, מקררים בזמנים של כאבים וגודש ויש אפילו חור מסביב לפטמה על מנת שלא תתיבש ותפצע….אני מצרפת את הלינק לסוג שיש לי, כמובן שיש לעוד המון חברות וזה לא כל כל כך משנה מאיזו חברה, אני קניתי את מה שהיה במבצע :)
  2. מאותה החברה, לצערי לא התנסיתי בזה כי עברתי קיסריים, אבל נראה לי שזה ממש עוזר למי שיולדת לידה רגילה… רפידות אינטימיות מתקררות, להרגעת החתכים והתפרים…
  3. שמן סטיטול, שמן טבעי לחתכים ולתפרים (גם רגילים וגם מקיסרי…) על בסיס קלנדולה,אשחר רוסי, תמציות שמנים אתרים וויטמין E… עוזר גם לאיחוי וגם להרגעה, אותי הוא הציל, עדיין בשימוש בבית לכל פציעה שהיא, ממליצה בחום.

שתהיה לידה קלה!! והרבה בריאות לכולם…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>